Nabídka kroužků na školní rok 2020/2021

Kroužky v MŠ vedou naše paní učitelky, které děti znají.

Zapisovat se na kroužky můžete během září na první pololetí, či ledna na druhé, do seznamů ve vašich šatnách.

Platby kroužků probíhají vždy první týden v říjnu a na druhé pololetí první týden v únoru. Platí se na celé pololetí. Částka je uvedena u daného kroužku. Platí se hotově přímo lektorce.

V případě absence lektorky je hodina nahrazována.

Keramika

Lektorka: Bc. Kateřina Kellnerová

Výuka: pondělí 15:00 – 15:50

Zahájení: 05.10.2020

Cena: 1.600 Kč /pololetí (říjen až leden, únor až květen, tj. 400/měsíc)

Děti se seznámí s keramickou hlínou, procvičí si jemnou motoriku a tvořivého ducha. Doma se můžete těšit na okrasnou i užitnou keramiku, která bude z rukou vašich dětí jedinečná a nenapodobitelná.

Tančíme s radostí

Lektorka: Zuzana Holcová

Výuka: úterý 15:00 – 15:50

Zahájení: 29.9.2020

Cena: 1.000 Kč /pololetí (říjen až leden, únor až květen tj. 250/měsíc)

Kroužek za zaměřený na tanec. Naučíme se poslouchat hudbu, její tóny a melodie. Vyzkoušíme různé styly od lidového, přes moderní až po latinu. Společně si zatančíme, naučíme se správnému držení těla, zahrajeme si taneční hry, naučíme se písničky a užijeme spoustu zábavy.

Sportovní hry

Lektorka: Bc. Monika Heřmanská

Výuka: středa 15:00 – 15:50

Zahájení: 30.9.2020

Cena: 1.000 Kč /pololetí (říjen až leden, únor až květen tj. 250/měsíc)

Cvičení je zaměřené na rozvoj pohybových schopností a dovedností dětí předškolního věku. Podporuje přirozené pohybové aktivity dětí, radost ze hry. Probíhá v prostorách školky, za příznivého počasí je využívána zahrada MŠ či blízké ZŠ.

Dětský aerobik

Lektorka: Irena Hrdinková

Výuka: středa 15:00 – 15:50

Zahájení: 30.9.2020

Cena: 1.000 Kč /pololetí (říjen až leden, únor až květen tj. 250/měsíc)

Využitím rytmických skladeb určených dětem vede k rozvoji koordinace pohybu s hudbou, ladnosti pohybu, rytmického cítění, fyzické obratnosti a zdatnosti.

Zvídálci v přírodě – enviromentální kroužek

Lektorka: Bc. Veronika Lockerová

Výuka: čtvrtek 15:00 – 15:50

Zahájení: 1.10.2020

Cena: 1.200 Kč /pololetí (říjen až leden, únor až květen tj. 250/měsíc)

Kroužek je zaměřený na zkoumání přírody, na práci s přírodninami a experimentováním při různých pokusech. Cílem je rozvíjet vztah k přírodě a to formou prožitkového učení a hry.

Plavání

Děti jezdí plavat do Lagoon Letňany, kurzy pořádá plavecký klub "Delfínek". Přednost v plaveckém kurzu mají starší děti.

Případné dotazy a přihlašování na plavecký kurz je v režii pí. zástupkyně Bc. Kateřiny Kellnerové, te.: 607 167 358

Kurz začíná v pondělí 7. září 2020.

Cena za pololetní kurz se odvíjí od počtu hodin a ceny dopravy.

Co s sebou: ručník, plavky, koupací čepici (gumovou) - v den kurzu prosíme nedávat dětem punčocháče.

Prosíme, vše podepsat.