Nabídka kroužků na školní rok 2019/2020

Kroužky v MŠ vedou naše paní učitelky, které děti znají.

Výuku angličtiny provozuje externí agentura IRISLINGUA. Výuka bude probíhat každý čtvrtek od 15 do 15:45h.

Přihlásit vaše dítě můžete na tomto odkaze:

Zápis online do 20.9.2019: http://www.irislingua.cz/jazykove_kurzy/vyuka-v-materskych-skolach/
nebo: www.irislingua.cz - výuka v MŠ - MŠ Šimůnkova
Den výuky: čtvrtek 15.00 – 15.45 (pro děti začátečníky) Začátek výuky: 3.10.2019

Zapisovat se na kroužky můžete během září na první pololetí, či ledna na druhé, do seznamů ve vašich šatnách.

Platby kroužků probíhají vždy první týden v říjnu a na druhé pololetí první týden v únoru. Platí se na celé pololetí. Částka je uvedena u daného kroužku. Platí se hotově přímo lektorce.

V případě absence lektorky je hodina nahrazována.

Sportovní hry

Lektorka: Bc. Monika Heřmanská

Výuka: středa 15:30 - 16:20

Zahájení: 02.10.2019

Cena: 1.000 Kč /pololetí (říjen až leden, únor až květen tj. 250/měsíc)

Cvičení je zaměřené na rozvoj pohybových schopností a dovedností dětí předškolního věku. Podporuje přirozené pohybové aktivity dětí, radost ze hry. Probíhá v prostorách školky, za příznivého počasí je využívána zahrada MŠ či blízké ZŠ.

Keramika

Lektorka: Bc. Kateřina Kellnerová

Výuka: pondělí 15:30 - 16:20

Zahájení: 30.09.2019

Cena: 1.600 Kč /pololetí (říjen až leden, únor až květen, tj. 400/měsíc)

Děti se seznámí s keramickou hlínou, procvičí si jemnou motoriku a tvořivého ducha. Doma se můžete těšit na okrasnou i užitnou keramiku, která bude z rukou vašich dětí jedinečná a nenapodobitelná.

Tanečky

Lektorka: Zuzana Holcová

Výuka: úterý 15.30 - 16:20

Zahájení: 01.10.2019

Cena: 1.000 Kč /pololetí (říjen až leden, únor až květen tj. 250/měsíc)

Tančí vaše děti rády? Pohybvují se při poslechu hudby do rytmu? Pak je tento kroužek určený právě jim. Společně si zatančíme, naučíme se správnému držení těla a užijeme spoustu zábavy.

Plavání

Děti jezdí plavat do Lagoon Letňany, kurzy pořádá plavecký klub "Delfínek". Přednost v plaveckém kurzu mají starší děti.

Případné dotazy a přihlašování na plavecký kurz je v režii pí. zástupkyně D. Šimunové  - třída Slůňata, tel.: 730 515 250

Kurz začíná v pondělí 09.09.2019

Cena za pololetní kurz se odvíjí od počtu hodin a ceny dopravy.

Co s sebou: ručník, plavky, koupací čepici (gumovou) - v den kurzu prosíme nedávat dětem punčocháče.

Prosíme, vše podepsat.