Srdečně vás zveme na

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ,

který se měl konat ve středu 8. dubna 2020 je z bezpečnostních důvodů ZRUŠEN!

ZÁPIS

do mateřské školy na školní rok 2020/2021 se bude konat v úterý 5. a ve středu 6. května 2020. Zda bude probíhat jakousi bezkontaktní formou a jak, upřesníme včas.

Čekáme na pokyny z MŠMT, aby postup škol byl jednotný.

U zápisu předložíte:

• Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání do Mateřské školy, Praha 8, Šimůnkova 13 vyplněnou a podepsanou oběma zákonnými zástupci
  • Originál Evidenčního listu dítěte vyplněný, potvrzený od lékaře a podepsaný oběma zákonnými zástupci (tiskněte oboustranně)
  • Občanský průkaz žadatele a Rodný list dítěte - k ověření
  • U cizinců Rodný list dítěte nebo platný pas s povoleným pobytem delším než 90 dnů + platný pas zákonného zástupce - k ověření

Tiskopisy lze stáhnout, jsou přílohou této rubriky, nebo je lze vyzvednout v úředních hodinách ředitelky školy (středa 13 - 16.30h).

O přijetí dítěte nerozhoduje datum podání žádosti, ale stanovená Kritéria Mateřské školy, Praha 8, Šimůnkova 13 pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/21.

U zápisu není nutná přítomnost dítěte.

Volných míst na příští školní rok 2020/21 je 35.

Školským obvodem (spádovost) Mateřské školy, Praha 8, Šimůnkova 13 je celé území městské části Praha 8 dle obecně závazné vyhlášky hl. m. Prahy o školských obvodech mateřských škol.

SCHŮZKA PRO RODIČE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ

se bude konat ve středu 10. června od 16h. Prosím, dostavte se bez dítěte.

V současné době je kapacita mateřské školy naplněna.

Mgr. Dana Straková, ředitelka MŠ

Logo zvířátka se školní brašnou

Přiložené soubory

Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání MŠ Šimůnkova.pdf