VÝSLEDKY ZÁPISU JSOU PŘÍLOHOU TÉTO STRÁNKY

Vážení rodiče,

zápis na školní rok 2021/2022, který probíhal od 2. května do 16. května, je ukončen.

Schůzka pro nové rodiče bohužel nebude možná, ale bude vám zaslán e-mail s podrobnými informacemi o nástupu do MŠ.

Přijatým dětem nebude rozhodnutí o přijetí v písemné podobě vydáváno ani doručováno, lze ale požádat o jeho naskenované zaslání e-mailem.

Rozhodnutí o nepřijetí ke vzdělávání budou zaslána v písemné podobě doporučeně s doručenkou (vyzvedněte, prosím, na poště obratem) nebo datovou schránkou.

Pokud byste neměli zájem o nástup vašeho dítěte do naší mateřské školy, prosím, obratem se odhlaste e-mailem na reditelka@ms-simunkova.cz

Děkuji. Mgr. Dana Straková, ředitelka MŠ

zaharad MŠ

Přiložené soubory